Hakkımızda

Size özel el yapımı butik tasarım ve organizasyon atölyesi.

Mutlu Balon® kişi ve kurumlara özel el yapımı butik tasarımlar yapan bir organizasyon atölyesidir. İhtiyacınız olan tüm ürünler, zevkinize ve bütçenize göre size özel olarak hazırlanır.

Butik tasarım ürünleri, nikah & bebek şekeri , süsleme, dekoratif sabun, kokulu taş, baby shower, anne & bebek hediyeleri, bebek & çocuk odası süsleri, düğün, nikah, nişan, söz, kına gecesi & gelin hamamı aksesuarları, kurumsal ürünler, özel gün hediyeleri ve organizasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Münibe Zeynep ÇOBANOĞLU tarafından tasarlanan ürünlerimiz, Mutlu Balon® markasının tescilli ürünleri olup, tamamı el emeği göz nuru ile %100 güvenli ve steril atölye ortamında, en kaliteli malzeme ve ürünler kullanılarak üretilmektedir.

Özel gün ve etkinlik organizasyonlarınız için size özel tasarımlar ile bütçenize uygun çözümler üretiyoruz. Mutlu Balon® ürünlerinin en önemli özelliği, fiyatı sizin belirliyor olmanızdır. Bütçenizi belirleyerek, dilediğiniz ürünü zevkinize ve bütçenize uygun konsept & tasarım ile hazırlamaktadır.

Ticari kimlik bilgilerimiz için Kurumsal sayfamızı inceleyebilirsiniz

 

Biz Kimiz?  |  Mutlu Balon®

Münibe Zeynep ÇOBANOĞLU
Genel Koordinatör & Konsept Tasarım
munibe-zeynep-cobanoglu

Yıllardır eşe-dosta ve arkadaşlarına zevkle hazırlayıp hediye ettiği tasarımları profesyonel olarak devam ettirme kararı aldıktan sonra “Mutlu Balon® mutluluktan uçurur!” markası ile yaptığı tasarımları tüm dünyanın hizmetine sundu.

Tekstil ve Moda Tasarımı mezunu olmasının yanı sıra yine bu alanda, tekstil ve moda tasarımı üzerine yetişkin eğitmenliği görevini de devam ettirmektedir.

Güçlü insan ilişkileri, yaratıcı ve parlak fikirleri, becerikli elleri ve gülen gözleri ile her daim mutlu olan Münibe Zeynep, tüm bu meziyetleri ile müşterilerimizin taleplerini dinleyerek hayallerini okur ve onları nasıl hayata geçireceğimize dair gerekli talimatları ekibe ileterek müşterilerimizin mutluluklarına ortak olur.

İlk iletişim anından teslimat sonrasındaki müşteri memnuniyetine kadar, müşterilerimizle olan iletişimin her aşamasını bizzat takip eder.

Tüm ürünlerimiz, tasarımcımız Münibe Zeynep Hanım tarafından özenle yapılır. Her siparişimiz, en az kendimize tasarladığımız ürünler kadar özen, emek ve özveri ile hazırlanmaktadır.

 

Kerem UÇAR
Genel Koordinatör & Görsel Tasarım

Mutlu Balon‘un  bel kemiğidir. Koordinasyon, görsel tasarım, teknik ve idari yapı gibi işler başta olmak üzere her işin takipçisi ve sorumlusu olarak Zeynep Hanım’ın yaverliğini yapar. Durmaksızın devam eden yoğun çalışma temposuna nasıl dayanabildiği halen sırrını korumaktadır.

 

 

YASAL UYARI
Mutlu Balon ürünlerinin tamamı MUTLU BALON® markasının tescilli ürünleri olup, T.C. 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname kapsamında korunmaktadır.
MUTLUBALON.COM ve Mutlu Balon’a ait diğer* mecralarda yayınlanan her türlü görsel ve yazılı içerik/materyal, telif hakları ile korunmakta olup izinsiz kopyalanması, kullanılması ve yayınlanması yasaktır. Telif hakları ihlali tespit edildiğinde, ilgili kişi/kurum hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
* Facebook, Twitter vb. sosyal medya siteleri ve diğer internet sitelerindeki Mutlu Balon hesapları ile Mutlu Balon’a ait her türlü görsel, yazılı ve basılı yayın organlarını kapsamaktadır.