Sipariş ve Ödeme

Sipariş Oluşturma Adımları

Stokları mevcut olan ve satışı devam eden ürünlerimizi Online Sipariş sayfasından sipariş verebilirsiniz. Her ürünün hazırlık süresi farklı olduğundan, ürünlerin üretim süresini fiyat bilgisi bölümünde görebilirsiniz.

Siparişleriniz, ödemenizin ardından belirtilen üretim süresinde hazırlanır. Ürün bilgi ve özelliklerini açıklama kısmında bulabilirsiniz. Stok ürünleri, ürün açıklamasında belirtiler adet/sayı ile sınırlıdır.

Stok ürünlerinde, renk/ton farklılıkları; model ve detay farklılıklarının yanı sıra minimal defolar olabilir. Stok ürünleri, satışa sunulan stok ürününün adeti/sayısı kadar satılır; eksilterek veya daha az sayıda satılmamaktadır. Stok ürünlerine isim etiketi teslim süresine göre hazırlanabilir veya etiketsiz gönderilebilir.

Blog sayfamızda mevcut olup da satışı bulunmayan ürünler, üretimi devam etmeyen ürünlerdir; ancak benzer olarak talep üzerine hazırlanabilir. Detaylı bilgi için ürün görseli, adet ve teslim tarihini bize ileterek bilgi alabilirsiniz.

Etiket tasarımları onay için gönderildiyise sonra 12 saat içinde onay/değişiklik talebi bildirilmesi zorunludur.  Bu süreyi aştıktan sonra herhangi bir değişiklik hakkı talep edilemez. Mutlu Balon etiket için onay almak zorunda değildir, bu tamamen Mutlu Balon insiyatifindedir. Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Kargo bedeli alıcıya aittir.

Ödemeler havale/eft, kredi kartı (tek çekim veya taksitli) ve banka kartı (tek çekim) ile yapılabilmektedir.

HAVALE/EFT ÖDEME BİLGİLERİ:
FİNANSBANK – ENPARA İNTERNET ŞUBESİ
Şube Kodu: 03663
Hesap Adı: KEREM UÇAR MUTLU BALON BUTİK TASARIM VE ORGANİZASYON
IBAN: TR70 0011 1000 0000 0066 9589 30
Hesap No: 66958930
Swift Kodu: FNNBTRISXXX (Uluslarlarası para transferi için kullanılır.)