Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve Hizmetlerinizin Kalitesi Güvenilir mi?

 

Mutlu Balon® ürünlerinin tamamı %100 el emeği ile piyasadaki en kaliteli malzeme ve ürünler kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan ürün/malzeme içeriğinde hiçbir zararlı madde ve unsur bulunmamaktadır.

 

Tüm ürünlerimiz Mutlu Balon® markasının tescili altında, güvenli ve hijyenik atölye ortamında size özel tasarlanmaktadır.

 

Bütçe Planlaması ve Fiyatlandırma:

 

Mutlu Balon® ürünlerinin en önemli özelliği, fiyatı sizin belirliyor olmanızdır. İhtiyacınız olan ürün ve hizmetler için bütçe planlaması yaparak dilediğiniz ürün ve hizmete sahip olma imkanı sunuyoruz.

 

Mutlu Balon® size özel özgün tasarımlar ile kaliteden ödün vermeden, bütçenize uygun konsept ve tasarımlar ile hizmet vermektedir.

 

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

 

Sipariş Hazırlığı ve Teslimat Süresi:

 

Siparişiniz atölyemizdeki üretim yoğunluğuna, hazırlanacak ürünün modeli, adedi ve ürün/malzeme stok durumuna bağlı olarak değişmektedir.

 

Atölyemizdeki tempolu üretim yoğunluğu nedeniyle, siparişleriniz için teslim süresinden en az 3 hafta önce iletişime geçerek siparişiniz tarihinizi belirlemeniz gerekmektedir. Hazırlık süreci ve teslimat bilgisi hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

 

Kargo/kurye firmalarının kırılabilir cam, plastik vb. ürünlerin sorumluluğunu kabul etmemesi nedeniyle bu tür ürünler “sigortasız” olarak gönderilmektedir; aksi taktirde hiçbir kargo/kurye firması gönderi işlemini kabul etmemektedir.

 

Mutlu Balon® ürünleri, doğabilecek hasarlara karşı azami düzeyde güvenli bir şekilde paketlenerek hazırlanmaktadır. Oluşabilecek sıkıntılara karşın minimum sipariş adedine ek olarak (örneğin +5 adet) fazla sipariş vermenizde fayda vardır.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Sipariş vermek için bize ulaşın sayfasındaki mesaj formu, e-posta adresi veya telefon numarası ile iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilir ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Mağazanız Nerede?

 

Mutlu Balon® fiziki bir mağazaya sahip değildir. Şuan için yalnızca www.mutlubalon.com adresindeki sanal mağaza ile hizmet vermektedir. Ürünlerimiz atölyemizde hazırlanmakta olup, şuan içinde bulunduğunuz sanal mağazamızda satışa sunulmaktadır.

 

Siparişi Nereden ve Nasıl Teslim Alabilirim?

 

Siparişiniz hazırlandıktan sonra (elden teslim edilmeksizin) kargo/kurye ile adresinize teslim edilir.

 

Pasta siparişleri yalnızca İstanbul içi satışlar için geçerli olup, özel kurye ile güvenli bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

 

Kargo / Kurye Ücreti:

 

Tüm alışverişlerinizde ürünlerimiz, kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi ile satışa sunulduğundan kargo/kurye ulaşım bedelleri alıcıya aittir.

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

Ödemenizi, banka havalesi veya eft yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesap bilgileri için sipariş ve ödeme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürün Stok Durumu:

 

Ürünlerimiz kişiye özel sipariş olarak hazırlandığından ürün çeşitlerimizin büyük bir kısmı stok dışı ürünlerdir. Siparişinizin hazırlığı ve malzeme temininde meydana gelebilecek stok sıkıntıları ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilerek dilerseniz ürün/sipariş değişikliği yapabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz.

 

İade ve İptal Koşulları:

 

Mutlu Balon® ürünlerinin üretim süreci, müşterilerimiz ile birebir iletişim halinde olup tasarım ve ürün durumu hakkında güncel bilgiler ile görselleri paylaşarak müşterilerimizin onay ve talepleri doğrultusunda sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir. Ürünlerimiz bu sistem ile size özel olarak tasarlanıp üretildiği için iade ve iptali söz konusu değildir.

 

Siparişinize istinaden hazırlanan veya hazırlanacak ürünlerin malzeme tedariğinde herhangi bir problem doğması durumunda, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilerek  dilerseniz ürün/sipariş değişikliği yapabilir veya siparişinizi iptal ederek paranızı güvenli bir şekilde geri alabilirsiniz.

 

Gizlilik:

Mutlu Balon® kişisel mahrumiyet hakları çerçevesinde ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka ve kredi kartı bilgileri gibi içeriklerin gizliliğini korumakta olup hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır.

 

Sipariş Koşulları:

Sipariş veren tüm müşterilerimiz, sipariş koşullarında belirtilen tüm hususları kabul etmiş sayılır. Sipariş koşullarını okumak için Sipariş Koşulları sayfasını ziyaret ediniz.